AKCIJA “APCEĻOSIM LATVIJAS PILIS UN MUIŽAS 2022”

Latvijas Piļu un muižu asociācija un Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ar prieku ziņo, ka šogad norisināsies akcija, kuras laikā būs iespēja apceļot mūsu Latvijas pagātnes mantojumu – pilis un muižas, kuras ar lielu rūpību tiek lolotas un saglabātas ne tikai mūsu, bet arī nākamajām paaudzēm. Pirmo reizi šāda akcija notika 2000.gadā, un šogad notiks jau 10.reizi. Iepriekšējos gados tā ir guvusi lielu atsaucību un gandarījumu gan no apceļotāju, gan piļu, muižu īpašnieku puses. Akcija norisinās no 1.maija līdz 30.septembrim.  Šogad akcijā piedalās 60 pilis un muižas.

Atgādinājums ikvienam apmeklētājam – pirms ceļot, lūgums rūpīgi iepazīties ar piļu un muižu piedāvājumu un darba laikiem!


Apmeklējums tikai noteiktās dienās un pasākumos, atvērto ekskursiju svētdienās (aktuālie datumi Facebook profilā > facebook.com/abgunste). 

Vasaras publiskie pasākumi: 1 .maijs - Lielā talka / 8. maijs - ekskursija & cienasts / 12.jūnijs - ekskursija & cienasts / 21. augusts - muižas svētki 

Apmeklējums jāsaskaņo iepriekš! Dalība pasākumos par maksu!

Akcijas laikā ikviens apmeklētājs var reģistrēt savu ierašanos pilīs un muižās un piedalīties balvu izlozē. Apmeklētāju kontrollapu un akcijas noteikumus ikviens var lejupielādēt www.latvia.travel, www.pilis.lv vai dodoties uz jebkuru no akcijas pilīm, muižām, kur būs iespēja saņemt jau izdrukātu apmeklētāja kontrollapu, bet akcijas jaunumiem varat sekot līdzi Facebook kontā Latvijas piļu un muižu asociācija.

Akcijas apmeklējuma vietās būs dažāda veida uzdevumi un aktivitātes, kas jāveic, lai saņemtu atzīmi par vietas apmeklējuma reģistrāciju. Savācot vismaz 30 atzīmju par vietu apmeklējumiem, apceļotājam ir iespēja piedalīties balvu izlozē. Savukārt aktīvākajiem apceļotājiem būs iespēja piedalīties akcijas noslēguma ballē, kas notiks rudenī. Balvu fondu veido katras pils, muižas sarūpētais pārsteigums un sponsoru atbalsta dāvanas. Lai piedalītos balvu izlozē, reģistrācijas lapa ar vismaz 30 atzīmēm ir jāiesniedz jebkurā akcijas pilī, muižā no 1.maija līdz 30.septembrim. Vai tā jāaizpilda un elektroniski (skenējot, fotografējot) jānosūta uz epastu: [email protected] līdz 30.septembrim. Katrs apceļotājs var iesūtīt tikai vienu reģistrācijas kontrollapu!

Lai gara vasara!